Eesti Maastikuvibu Liidu sisemeistrivõistlustel võideti 5 medalit

7-8.03.2014 toimusid Türil Eesti sisemeistrivõistlused IFAA formaadis, mille käigus lasti 20 Y  ja seejärel flinti.

 Eesti sisemeistrivõistlused TürilTartu Valla Spordikool – Tartu Vibuklubi (TVK) eest astus võistlustulle 14 vibulaskjat, kes saavutasid ühe 1., ühe 2. ja kolm 3. kohta. Kuldmedali võitis seekord Ene Künnap VFBHR klassis. Hõbemedali lasid välja Carmel London CFLB klassis ning pronksmedalid tõid ära Marvin Viira CMBBR, Albert Ansip CMLB ja Ege Jaanso AFLB klassis. Väga hea võistluse tegi ka Evo Sirendi, keda jäi AMLB klassis pronksmedalile tulnud Peeter Adlerist lahutama vaid üks punkt. Samuti tahaks taaskord ära märkida

Tõnis Viira juhendatavate head panust TVK edusse – noored vibulaskjad tõid ära 3 medalit.

Võistluse tulemused võib leida siit:

http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/EMV/ESMV2015.pdf

Türil toimunud võistlus oli viimane Eesti tasemel võistlus 2014-2015.a sisehooajal. Vahekokkuvõtteks võib öelda, et TVK vibulaskjad tõid Eesti Vibuliidu ja Eesti Maastikuvibu Liidu meistrivõistlustelt ära kokku 19 medalit. TVK on Klubide Karika arvestuses 3. kohal ning on väga tore näha, et klubiga on liitunud uusi ja aktiivseid vibulaskjaid, kes TVK eest tõsiselt väljas on. Tulevikku silmas pidades on tore näha, et töö noortega on hea hoo sisse saanud!

Samas, hoolimata sellest, et Eesti sisevõistlused on selleks korraks läbi, jätkub sisehooaeg ning 18-21.03.2015 toimuvad Pärnus IFAA siselaskmise maailmameistrivõistlused. Sellele võistlusele on minemas ka TVK vibulaskjaid ning soovigem meie klubikaaslastele teravat silma, kindlat kätt ja rahulikku meelt! Pöidlad pihku!