19.01.2019 toimus Tallinnas Klubide Karika 1. etapp

Pisut rohkem kui nädal tagasi käivitus taas Klubide Karika võistlussarja karussell. Esimene etapp lasti Tallinnas juba tuttavaks saanud Teeninduskooli ruumides, kus oli kavas IFAA 20Y.

Ka sel aastal olid nii Kajamaa Kütid kui Sagittarius esindatud kumbki rohkem kui 40 vibulaskjaga – vastavalt 43 ja 45 laskjat (eelmisel aastal 45 ja 41) – ning seega oli tegemist juba teise korraga Klubide Karika ajaloos, kus kaks klubi on nii arvukalt esindatud. Tartu Vibuklubi esindus oli suuruselt kolmas (12 vibulaskjat) ning vastavalt kujunesid ka koondtulemused: Kajamaa võidutses 132 punktiga, talle järgnesid Sagittarius 130 ja Tartu Vibuklubi 47 punktiga.

TVK vibulaskjad saavutasid 3 esi-, 1 teise ja 3 kolmandat kohta. Esikoha saavutas Jaco AMLB, Eliise JFLB ja Mart VMFSR vibuklassis. Teise koha lasi välja Mattias AMTR vibuklassis ning kolmanda koha Rita-Anette AFBU, Kuldar AMLB ja Karoliina JFLB vibuklassis. Meeste pikkvibus kuulus viiest esimesest kohast neli TVK-le – lisaks juba mainitud Jaco esimesele ja Kuldari kolmandale kohale meeste pikkvibus, saavutas Marek neljanda ja Priit viienda koha.

Kindlasti on vaja ära märkida, et allakirjutanu rehkenduse ja arvepidamise kohaselt võistlesid Eliise, Merili ja Mattias esimest korda TVK eest KK siseetapil ja andsid oma tubli panuse TVK koondtulemusse. Hea töö!

Samuti tahab kroonik väljendada oma sügavat lugupidamist neile klubikaaslastele, kes leidsid endas tahtejõudu ja energiat, et tõusta laupäeva hommikul väga vara üles (kell 5.00?), sõita ära pikk tee Tallinna ja esindada seal TVK värve! Respekt!

Lõpetuseks tuleb öelda, et seis on päris sarnane eelmise aasta seisule peale Tallinna etappi (siis oli Kajamaal 158, Sagittariusel 106 ja TVK-l 52 punkti) ning nüüd pole muud kui tuleb hakata tasapisi vahet vähendama.

Järgmine KK etapp toimub 02.03.2019 Jõgeval ja kavas on IFAA flint. Jõgeva on meile tunduvalt lähemal kui Tallinn ja sinna on kindlasti lihtsam jõuda õigeks ajaks. Ega muud kui kribinal-krabinal harjutama!