Klubide Karika 3. etapp ja vibuüritus Supilinna päevadel

Möödunud nädalavahetus oli TVK-le taas kiire ja tegevust täis. Kõrgemate jõudude tahtel langes laupäevale Klubide Karika etapp ja Supilinna päevadel rahvale vibulaskmise korraldamine. Tuleb kohe öelda, et me väljusime tekkinud olukorrast pea püsti ja lipud lehvimas!

Kajamaal toimunud Klubide Karika 3. etapil (IFAA jahiring) oli TVK seekord väljas 11 laskjaga, kellest 4 olid noored (Karoliina, Carmel, Marvin ja Caspar). Ilm seekord eriti ei hellitanud ning soojenduse ajal maha sadanud rahehoog alandas õhutemperatuuri 2 kraadini. Võistluse ajal asi siiski paranes ja vahepeal paistis ka päike. Küll aga hellitas võistlejaid oma maitsvate toitudega Mamma Koort, mille eest talle suur-suur tänu!

TVK vibukütid olid seekord tõesti heas hoos! Tõnis ja Erik võitsid meeste jahivibude klassis vastavalt 1. ja 3. koha. Marek, Kuldar ja Evo võitsid meeste pikkvibude klassis vastavalt 1., 3. ja 4. koha, kusjuures Evo lasi tubli uue isikliku rekordi! Lisaks saavutas Priit 5. ja Rainer 8. koha. Karoliina ja Carmel saavutasid CFLB klassis kaksikvõidu (vastavalt 1. ja 2. koht) ning Marvin võitis CMBBR klassis uue Eesti rekordiga!

Tartlaste pingutused said tasutud 46 kohapunktiga, millega me olime kokkuvõttes 2. kohal – Kajamaa teenis 66 kohapunkti ja Virumaa Vibuklubi 36 kohapunkti. Kokkuvõttes vähendasime me kaotust jätkuvalt teisel kohal olevale Sagittariusele 20 punkti võrra ja jääme hetkel veel maha 43 punktiga.  Hea töö, lugupeetud kaasvõitlejad! Meie jaoks oluliselt kodusem Räbiküla etapp on tulemas ja meil on võimalik seisu veelgi parandada!

Võistluse tulemusi võib vaadata siin: http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2016/KK2016/KK03_2016.pdf

 

Samal ajal kui osad meist võistlustules küpsesid, tegid Ülle, Kristiina, Mona,  Neeme, Indrek Sander, Indrek Tani, Andres Ainelo ja Ken väga tänuväärset tööd vibulaskmise tutvustamisel Supilinna päevadel. Kuigi päev oli külm, mis kindlasti mõjutas üritustel osalejate arvu, said vibulaskmises kätt proovida ümmarguselt 70 erinevas vanuses huvilist.

Nagu eelmiselgi aastal, oli meil ka seekord üleval väike viburada, kus soovijad said lasta 10 noolt erinevate märkide pihta, mille seas oli märkleht, pudelid, vibujahi 3D märk ning õhupall. Paremad ja väiksemad vibulaskjad said autasustatud šokolaadist medalitega.

Tegevus vibuplatsil jõudis ka ajalehte ning on näidatud selle artikliga kaasas olevas galeriis piltidel nr 70 ja 72: http://tartu.postimees.ee/3667503/galerii-supilinn-pidutseb-nii-maal-kui-joel/5296139

Suur tänu kõigile vibuüritust korraldanutele! Võib-olla sai mõni tulevane tipplaskja just tänu teile vibupisikust nakatatud ning teab nüüd, kust leida Tartu Valla Spordikooli või Tartu Vibuklubi!