11-12.03.2017 toimusid Siguldas Balti sisemeistrivõistlused ja 18-19.03.2017 Eesti sisemeistrivõistlused

Sisehooaeg läheneb kiiresti lõpule ja harjumuspäraselt panevad sellele punkti erinevad sisemeistrivõistlused.

Märtsi teise nädala lõpus toimusid Lätis, Siguldas, Balti sisemeistrivõistlused, kus lasti IFAA formaadis 2x20y ja seejärel flinti. 20y ja flindi kombineerimine oli ettevalmistuseks märtsi lõpus – aprilli alguses Rumeenias toimuvaks IFAA sise-MMks, kus olid samuti kavas mõlemad formaadid. TVK oli väljas 12 vibulaskjaga, kellest enamus (7!) võitsid erinevat karva medalid:

1. koha saavutasid Egne AFBHR, Kuldar AMLB, Marvin CMBBR ja Karoliina JFLB klassis.

2. koha saavutasid Tõnis AMBHR ja Ülle VFLB klassis.

3. koha saavutas Marek AMLB klassis.

Kahjuks ei fikseerita Balti sisemeistrivõistlustel Eesti rekordeid, kuid Egne 212 punkti flindis oleks seda kindlasti olnud. Samuti tuleb ära märkida Marvini tulemus 290 punkti, mis samuti ületab praeguse Eesti rekordi ning jääb vaid 10 punkti kaugusele maksimumtulemusest!

 

Tublilt lastud, lugupeetud klubikaaslased!
Nädal hiljem, 18-19.03.2017, oli esmakordselt Lihulas toimunud Eesti Maastikuvibu Liidu sisemeistrivõistlustel samuti kavas IFAA 20y ja flint. Sedapuhku käis laskejoonel 13 TVK esindajat, kes tõid Tartusse 6 kuld-, 3 hõbe- ja 2 pronksmedalit.

1. koha saavutasid Egne AFBHR, Marvin CMBBR, Rasmus CMFSR, Karoliina JFLB, Ene VFBHR ja Mart VMFSR klassis.

2. koha saavutasid Tõnis AMBHR, Kuldar AMLB, Carmel CFLB klassis.

3. koha saavutasid Meelis AMBHR ja Marek AMLB klassis.

Meie laskjad parandasid ka 1 isiklikku ja 3 Eesti rekordit. Rasmus parandas isiklikku rekordit flindis. Uue Eesti rekordi lasi Egne – sedapuhku 20y distantsilt ning Karoliina ja Kuldar flindis.
Samuti väga tubli töö!
Lihula võistlustega said läbi võimalused kontrollida oma vormi enne Rumeenia sise-MM ja nüüd pole muud kui pöidlad pihus ära oodata tulemused Rumeeniast, kuhu sõitis 10 meie klubikaaslast.