18.04.2015 toimus Klubide Karika 3. etapp Raadil

Klubide Karikas 2015 etapp 3 RaadilPisut rohkem kui nädal tagasi toimus selle aasta esimene Klubide Karika etapp vabas õhus ning selle korraldamine langes TVK-le. Seekord tuli meil pingutada rohkem kui varasematel aastatel, sest Raadil toimuvad ümberkorraldused ja ehitustööd tähendasid uue raja disainimist ja ehitamist.

Allakirjutanu muljete ja osalejatelt saadud tagasiside kohaselt saime me oma tööga tipp-topp hakkama. Kogenumad vibulaskjad võrdlesid TVK loodud rada paremate radadega, mida välismaal tippvõistlustel nähtud ning see on suur tunnustus raja kavandamist vedanud Jacole ja Monikale ning kõigile, kes aitasid selle Marguse vedamisel teoks teha. Suur tänu kõigile, kes raja ehitusse
panustasid, aitasid võistluse organiseerida (tänud Tiinale nähtud vaeva eest!) ja läbi viia! Ka meie võistluse korraldus sai kiita ja ega muud olegi öelda kui et hoidsime TVK lippu kõrgel. Ühiste jõududega suutsime anda maastikuvibu Klubide Karika võistlussarja panuse, mida hinnati kõrgelt!

Ka võistlus ise kulges TVK laskjatele hästi. Etapi võitis Kajamaa (81 p), TVK saavutas 59 punktiga 2. koha ning 3. tulid Sagittariuse vibulaskjad (30p). Kokkuvõttes juhib jätkuvalt Kajamaa (248 p), 2. kohale tõusis TVK (183 p) ja 3. kohal on Sagittarius (178 p).

Kõige paremini läks TVK laskjatel Raadil meeste pikkvibus, kus Marek Peedumäe, Jaco Wessels ja Kuldar Kolk võtsid kolmikvõidu ning Rainer Klaaser saavutas 5. koha. Esikohad saavutasid veel Margus Käärma AMFU, Carmel London CFLB, Ene Künnap VFBHR ja Neeme Jõesaar VMLB klassis. Teised kohad lasid välja Tõnis Viira AMBHR ja Marvin Viira CMBBR klassis. Kolmandale kohale tuli naiste pikkvibus Monika Wessels ja CMLB klassis Alber Ansip. Punktikohale tuli veel teisigi tartumaalasi ning võistluse tulemusi võib vaadata siit:
http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/KK2015/KK03_2015.pdf

Lõpetuseks võib öelda, et tore oli TVK eest taas võistlemas näha Tõnist ja Kuldarit ning on vägagi tervitatav, et noorte juhendamise kõrvalt on tekkinud aega ka ise kätt proovida!