Tartu vibulaskjad tegid suuri tegusid Balti ja Euroopa sisemeistrivõistlustel

3-4.02.2018 toimusid Siguldas IFAA Balti sisemeistrivõistlused

Siguldas lasti alguses kaks korda IFAA 20y ja seejärel üks kord IFAA flinti. Võistlema sõitis 8 meie klubikaaslast, kellest 5 võitsid esikoha ja 1 teise koha. Esikohale tulid Egne AFBHR, Rita-Anette AFBU, Karoliina JFLB, Marvin JMBHR ja Kuldar AMLB vibuklassis. Tõnis saavutas AMBHR vibuklassis teise koha.

Väga tublilt lastud, lugupeetud klubikaaslased, ning see oli toredaks ettevalmistuseks järgnenud Euroopa sisemeistrivõistlustele Budapestis!

15-18.02.2018 toimusid Budapestis IFAA Euroopa sisemeistrivõistlused

Ka Budapestis oli võistluskavas kaks kord IFAA 20y ja finti laskmine. Tõsi, erinevalt Siguldast, lasti järjekorras 20y – flint – 20y. Tartlased olid Ungaris esindatud 7 vibulaskjaga ja meie kaasvõitlejad said nädal enne Eesti Vabariigi 100. aastapäeva hakkama tublide tegudega!

Tartusse toodi Ungarist 2 Euroopa meistritiitlit: Mart VMFSR ja Karoliina JFLB vibuklassis ning 2 pronksmedalit: Egne AFBHR ja Marvin JMBHR vibuklassis. Kõik Tartlased mahtusid oma võistlusklassides esikümnesse: Johanna AFFSR 5. koht, Marek AMLB 8. koht, Tõnis  AMBHR 10. koht.

Meie klubikaaslased lasid välja neli uut Euroopa rekordit: Egne, Karoliina ja Mart lasid oma vibuklassides uued flinti Euroopa rekordid ning ka Karoliina 3 päeva tulemus oli uus Euroopa rekord!

Väga tublilt lastud ja imetore, et Tartu vibulaskjad esindasid Eestit nii toredalt meie riigi 100. sünnipäeval!

Tänud teile nende suurte tegude eest!

PS Tore on märkida, et Tartu Vibuklubi liikmete tegevus vibuspordi arendamisel ja vibude ehitamise alal sai äramärkimist meie Presidendi poolt ning Monika ja Jaco said kutse ja au osaleda Eesti Vabariigi iseiseisvumise 100. aastapäeva tähistamise vastuvõtul!