10-11.03.2018 peeti Lihulas Eesti Maastikuvibu Liidu sisemeistrivõistlused ja 17-18.03.2018 Viljandis Eesti Vibuliidu sisemeistrivõistlused

EML sisemeistrivõistlused toimusid ka sel aastal Lihulas, kus oli kavas IFAA 20y ja flint. Tartu Vibuklubi värve esindas 7 meie klubikaaslast ja kõik nad tulid ka auhinnalistele kohtadele! Esikoha võitsid 4 meie klubikaaslast: Mart VMFSR, Marvin JMBHR, Rita-Anette AFBU ja Egne AFBHR vibuklassis. Hõbemedalid võitsid Kuldar AMLB, Tõnis AMBHR ja Johanna AFFSR vibuklassis.

Meie klubikaaslased uuendasid ka kahte Eesti rekordit: Egne lasi uue Eesti rekordi flindi harjutuses AFBHR ja Rita-Anette samuti flindi harjutuses AFBU vibuklassis.

Tublilt lastud ja õnnitlused kõigile osalenutele!

Nädal hiljem toimusid Eesti Vibuliidu meistrivõistlused Viljandis, kus lasti 2x 30 noolt 18m kauguselt ning seejärel sport- ja plokkvibude klassis ka olümpiaring. TVK oli Viljandis esindatud 11 vibulaskjaga, kes võitsid kokku 7 medalit: 4 kuld-, 2 hõbe- ja 1 pronksmedali. Kirkaimat värvi medali võitsid: Mart (sportvibu veteranid mehed), Tõnis (vaistuvibu veteranid mehed), Marvin (vaistuvibu noored poisid) ja Karoliina (pikkvibu kadetid naised). Hõbemedalid võitsid: Egne (vaistuvibu naised) ja Kuldar (pikkvibu mehed). Pronksmedali võitis Piret (vaistuvibu naised), kes edestas tema järel neljandaks tulnud Monika Mitrjaikinat lõpuks 1 punktiga! Väga tubli töö, Piret!

Kuldarile aga hakkab tasapisi tekkima „igavese teise“ aura, millest vabanemiseks tuleb ilmselt hakata tegema salatrenni!

Hästi lastud ning õnnitlused medalivõitjatele ja kõigile, kel õnnestus end ületada!

Ega’s midagi, tubli sisehooaeg on nüüd seljataga ning juba nädala pärast (14.04.2018) lastakse Potimetsal juba Klubide Karika esimene välisetapp.

Nool mättasse, lugupeetud klubikaaslased!