20.04.2019 toimus Potimetsal Klubide Karika 3. etapp

2019.a hooaja esimesele välisetapile Potimetsal läksime me vastu jäädes Kajamaast maha 80 punkti ning Sagittariusest 46 punkti. Potimetsal oli kavas IFAA 3D standard (2 noole ring) ning taas peab ütlema häid sõnu Mägilastele, kelle rajameister Aivar oli leidnud loomadele uusi ja huvitavaid asukohti. Ilm oli võistluse ajal imetabane ning Potimetsa võistlus kujunes meile tõeliselt mõnusaks ja edukaks.

TVK saavutas Potimetsal selle aasta teise etapivõidu Klubide Karika sarjas – osales 18 TVK vibulaskjat, kes võitsid 65 kohapunkti – ning meile järgnesid Kajamaa Kütid (9 vibulaskjat ja 37 kohapunkti) ning Lääne Vibulaskjad (7 vibulaskjat ja 25 kohapunkti).

Meie klubikaaslased saavutasid 5 esi-, 3 teist ja 2 kolmandat kohta. Esikoha saavutasid: Margus AMBU, Aivar AMFU, Rainer AMLB, Mattias AMTR ja Karoliina JFLB vibuklassis. Teise koha võitsid: Piret AFBHR, Johanna AFFSR, Meelis AMBHR vibuklassis. Kolmandaks tulid Neeme AMBHR ja Marek AMLB vibuklassis.

Väga tublilt lasid ka Evo (4. koht AMLB vibuklassis) ning AFLB vibuklassis Egne, Merili ja Inna (5,6,7 koht), kes tõid TVK-le väga vajalikke kohapunkte. Esimest korda lasi TVK eest kaasa Piret. Tublid olid kõik, kes osalesid ja oma vibuklassi edukmatele TVK laskjatele punkte lisasid!

Isiklikke rekordeid uuendasid Piret, Johanna, Egne, Merili, Inna, Neeme, Mattias ja Karoliina.

Peale Potimetsa etappi juhib üldarvestuses endiselt Kajamaa (223 punkti), TVK tõusis teiseks (171 punkti) ja Sagittarius on kolmandal kohal 166 punktiga. Seega õnnestus meil kahandada kaotusseisu Kajamaale 52 punktile ja juba mööduda Sagittariusest.

2018.a oli Kajamaa edu TVK ees peale KK 3. etappi 108 punkti, 2017.a 86 punkti, 2016.a 88 punkti ning 2015.a 65 punkti. See statistika näitab, et TVK-l on teise koduetapi eel Räbi külas suurepärane võimalus vahet veelgi kahandada ja kujundada olukord, mida me pole suutnud saavutada viimased 4-5 aastat.

Nüüd pole tõesti muud, kui kõik see vibulaskja kribinal-krabinal harjutama ja siis nädalavahetusel Räbisse! Ka esikolmikusse tulemata saab TVK-le punkte tuua! Regada saab kuni kolmapäeva õhtul kella 21.00-ni !!!!!!!!!!!!!