04.05.2019 toimus Räbi külas Klubide Karika 4. etapp

Pisut rohkem kui nädal tagasi toimus Räbi külas Klubide Karika võistlussarja 4. etapp, kus kavas oli IFAA 3D standardring (2-noole ring). Kuigi ilmajaam lubas võistluspäevaks enam-vähem kõike – kerget vihma, lörtsi ja mitte väga suurte pussnugade sadu – läks võistlus ikkagi hästi ning praktiliselt kõik osavõtjad said enne vihmasadu metsast välja. Priit Vakmanni sõnul ta väga vaheldusrikast rada ei teinud ja pani kõik märgid maksimumkaugustele. Rada oli tavapäraselt heas korras ja väga lihtsaks see ei osutunud.

Räbi etapp oli meie jaoks võimaluseks kahandada vahet Kajamaa Küttidega ja peab ütlema, et ühiste pingutustega me sellega ka hakkama saime. TVK oli esindatud 19 vibulaskjaga, kes teenisid kokku 59 kohapunkti ja ülekaaluka etapivõidu. Teiseks tuli 21 kohapunkti teeninud ja 9 vibulaskjaga esindatud Pärnumaa Vibujaht ning kolmas oli 18 kohapunktiga Sagittarius (13 vibulaskjat).

Meie klubikaaslased võitsid Räbis 8 esi-, 2 teist ja 3 kolmandat kohta. Esikohale tulid: Piret Maasik (edaspidi Piret M) AFBHR, Egne AFLB, Meelis AMBHR, Margus AMBU, Aivar AMFU, Marek AMLB, Mattias AMTR ja Karoliina JFLB vibuklassis. Teise koha saavutasid Monika AFLB ja Rainer AMLB vibuklassis. Kolmanda koha saavutasid Merili AFLB, Neeme AMBHR ja Evo AMLB vibuklassis.

Allakirjutanule teadaolevalt jõudsid Egne ja Merili Klubide Karika sarjas naiste pikkvibu klassis esimest korda poodiumile – õnnitlused ja edusoovid edaspidiseks!

Isiklikku rekordit uuendasid Piret M., Egne ja Merili.

Samas tahaks öelda tänusõnad ka Egele, Indrekule, Kuldarile, Jacole ja Aivarile, kes igaüks tõid TVK-le 3 kohapunkti! Olete väga tublid, et tulite ja kaasa tegite ning panustasite meie kõigi pingutustesse ajalugu teha!

Ja nüüd…(kõlab trummipõrin)…Klubide Karika hetkeseis: Kajamaa Kütid 234, Tartu Vibuklubi 230 ja Sagittarius 184 punkti! Pilguheit protokollidesse ütleb meile, et nii tasavägist seisu peale KK 4. etappi pole Kajamaa ja TVK vahel olnud viimased 10 aastat.

Jubemaruvahva! Hästi tehtud, lugupeetud klubikaaslased! Tartu vaim on tugev!

Ega muud kui kõik see vibulaskja harjutama ja nool mättasse!

Välishooaeg alles algas ja laskmist ning võistlemist tuleb veel palju!