17-18.08.2019 toimusid Kullamaal Eesti meistrivõistlused vibujahis

Kolmas suur võistlus, millest tuleb siinkohal rääkida, on Eesti meistrivõistlused vibujahis, kus TVK vibulaskjad tegid samuti suuri tegusid. Sedapuhku lasid meie klubikaaslased taas vägevalt ja tasuks võideti 6 esi- ja 2 teist kohta ning uuendati 6 Eesti ja 15 isiklikku rekordit (2018.a võideti 8 esi- ja 2 teist kohta).

Iseenesest võiks ju arvata, et vaid nädal peale EFAC 2019 toimunud võistlust mõjutas EFAC-il osalenute väsimus, mis võis anda Eestis harjutanud vibulaskjatele eelise, kuid Kuldari, Meelise ja Jaco lastud rekordid näitavad, et ka Hollandis käinud meeste vorm oli jätkuvalt hea.

Esikohad saavutasid Piret Maasik AFBHR, Meelis AMBHR, Margus AMBU, Aivar AMFU, Rainer AMLB ja Mattias AMTR vibuklassis. Hõbemedalid võitsid Monika AFLB ja Jaco AMLB vibuklassis.

Eesti rekordit uuendas Piret Maasik looma- ja 2-noole ringis, Kuldar loomaringis, Mattias loomaringis, Meelis 2-noole ringis ning Aivar 2-noole ringis

Isiklikku rekordit parandas Piret Maasik 1-noole ringis, Merili 1-noole, looma- ja 2-noole ringis, Aivar 1-noole ja loomaringis, Jaco 1- ja 2-noole ringis, Rainer 1-noole ja loomaringis, Mattias 1- ja 2-noole ringis, Meelis loomaringis, Margus 2-noole ringis ning Kuldar 2-noole ringis.

Seega möödusid selle aasta Eesti ja Euroopa meistrivõistlused TVK vibulaskjatele igati edukalt ning uuenevad rekordid näitavad, et suve jooksul on hakatud taas paremini vibu laskma! Seejuures on tore näha, et tase tõuseb nii noorematel kui ka juba kogenud vibulaskjatel!

Seega on Tartu vaim tugev ja nooled muudkui lendavad mättasse!