09.05.2015 toimus Klubide Karika 4. etapp Potimetsal ja koduseinte toetus oli tugev!

Liivimaa Karika osavõistlusele järgnenud nädalavahetusel lasti Potimetsal (Tartust u 30 km lõunas) ka Klubide Karika 4. etapp. Distsipliiniks oli IFAA 3D 2-noole ring. Vibuklubi Mägilased tegi ära hea töö raja kordaseadmisel ja muutis seda nii, et Liivimaa Karika osavõistluse järel (IFAA 3D 3-noole ring) oli erinevusi ja muutusi piisavalt.

Tartu Vibuklubi (TVK) oli esindatud väga tublilt. Meie esindus oli suurim – 20 vibulaskjat (Kajamaa 19 ja Sagittarius 16) ning me teenisime ka kõige enam kohapunkte – 61! Etapivõit Potimetsal tõstis meid kokkuvõttes teisele kohale: Kajamaa juhtis peale 4. etappi 289 punktiga, TVK oli teine 244 ja Sagittarius kolmas 200 punktiga.

TVK sai esikohad 7 vibuklassis. Esikohale tulid Monika AFLB, Tõnis AMBHR, Margus AMBU, Jaco AMLB, Karoliina CFLB, Oskar Filip CMLB ja Neeme VMLB klassis. Teisi kohti saavutati 4: Meelis AMBU, Kuldar AMLB, Anna Viktoria CFLB, Marvin CMBBR ning kolmandaid kohti 3: Erik AMBHR, Priit AMLB ja Carmel CFLB klassis.

Nagu näha, saavutas TVK kolmikvõidud AMLB ja CFLB klassis ning punktitoojaid oli teisigi. Eriti tore on märkida, et üle päris pika aja lasi TVK eest kaasa Priit ja tõi klubile kohe 8 kohapunkti! Hästi tehtud ja väga tore on vanu tegijaid taas rajal näha!

Potimetsa võistlust soosis ka ilm – päike paistis ja oli soe – ning võistlejad lasid ridamisi isiklikke rekordeid. Samuti korrati või ületati 5 Eesti rekordit.

Selliselt seisult, kus TVK on hoidmas üldkokkuvõttes 2. kohta, on tore vastu minna järgmistele jõuproovidele!

Võistluse tulemusi saab näha siit:
http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/KK2015/KK04_2015.pdf