30.05.2015: Klubide Karika 5. etapp ja Liivimaa Karika 2. etapp ühel päeval, kuid tartlased võitlesid tublilt mõlemal rindel!

Saatus ja kõrgemad jõud seadsid need asjad seekord sedamoodi, et ühele päevale langesid meie jaoks kaks olulist võistlust. Klubide Karikas paneb paika Eesti klubide jõuvahekorrad maastikuvibu laskmises, kuid Liivimaa Karikas on võistlus, mida me organiseerime koos Läti klubidega ning see omab nii oma toreda õhkkonna kui juba traditsiooniliseks saanud võistluskohtadega erilist kohta TVK laskjate meeltes. Seepärast läks nii, et osa TVK vibulaskjaid sõitis Siguldasse ja teine osa Kajamaale klubi värve kaitsma.
Kajamaal lasti IFAA fieldi ning TVK eest lasid kaasa Carmel, Monika, Tiina, Jaco, Evo ja Erik. Hoolimata väikesest võistlejate arvust lasti välja 28 kohapunkti ja võideti klubile etapi kokkuvõttes 4. koht! Carmel võitis CFLB klassi, Jaco oli teine AMLB ja Monika kolmas AFLB klassis. Erik oli neljas AMBHR, Tiina viies AFLB ja Evo üheksas AMLB klassis. Võitis Kajamaa (88 p), järgnesid Sagittarius (37 p) ja Läänemaa (31 p). Eriti tuleb ära märkida Monika ja Jaco panust, sest neil on praegu käed-jalad igasuguseid töid-tegemisi nii täis, et vibu saab tavalisest palju harvemini kätte võtta! Samuti tuleb tänada Carmelit hea võistluse eest ja tema isa entusiasmi eest, et ta tõi noore vibulaskja Kajamaale ja toetas teda kogu võistluse jooksul. Väga tublilt lastud ja tehtud!

Võistluse tulemusi saab näha siin:
http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/KK2015/KK05_2015.pdf

Viie etapi kokkuvõttes juhib Kajamaa 377 p, TVK on jätkuvalt teisel kohal 272 p ning kolmandat kohta hoiab Sagittarius 237 p.

Klubide Karika 6. etapp toimub 26.09.2015 taas Potimetsal, kus lastakse IFAA 3D 2-noole ring. Hoidkem vormi ja olgem valmis sügisel TVK eest taas võistlustulle astuma!

 
Siguldas oli TVK värve kaitsmas 15 vibulaskjat ning võistluse formaadiks oli IFAA 3-noole ring. Neeme sõnul oli Siguldas võistlusel kokku 69 osavõtjat ja nagu ka eelmisel aastal, lasti 2×14 märki. Tartu Vibuklubi oli osavõtjate arvult teine ja tasuks tubli kringel! Rada oli peamiselt golfiväljakul, hästi noolesõbralik ja näiliselt lihtne, kuid kauguste määramise kohta seda küll öelda ei saanud. Lätlaste vibuhuviliste hulk on muljetavaldav!

Kõige paremini läks TVK laskjatel AMLB klassis, kus Rainer, Neeme ja Olav võtsid kolmikvõidu! Esikohad tõid ära ka Anna Viktoria CFLB, Marvin CMBBR ja Oskar Filip CMLB klassis. Tõnis oli teine AMBHR klassis. Kolmanda koha saavutas Albert CMLB klassis. Karin ja Ege olid vastavalt neljas ja viies AFLB klassis ning Meelis oli neljas AMBU klassis. See oli Meelise jaoks alles teine võistlus tema jaoks uues AMBU klassis ning kolmandast kohast jäi teda lahutama vaid 2 punkti!

Tulemusi saab näha korraldajaklubi Stiegra kodulehel:
http://stiegra.com/2015/05/30/livonijas-kausa-ii-posms-2/

Võistluse atmosfäär oli traditsiooniliselt väga positiivne ning võistluse pilte saab näha siin:
https://plus.google.com/photos/110035089810068601982/albums/6155024211039983489
Ka järgmine Liivima Karika etapp toimub Lätis ning võistluse viimane etapp sügisel Potimetsal. TVK laskjatel on seni hästi läinud ning lootusi karikavõidule on mitmel vibulaskjal!