Maastikuvibu Eesti lahtistelt meistrivõistlustelt Tartusse üks medal ja mitmeid häid kohti!

17-19.07.2015 toimusid Kajamaal maastikulaskmise Eesti meistrivõistlused. TVK oli esindatud 8 vibulaskjaga, kes lasid kaasa kõik kolm päeva. Marek osales töökohustuste tõttu vaid viimasel päeval kui lasti hunteri harjutust.

Pronksmedali tõi Tartusse seekord Erik AMBHR klassis, kuid tulemuste hindamisel peab arvesse võtma seda, et võistlustel osales häid laskjaid ka Soomest ja Lätist. Nii saavutasid Jaco, Rainer ja Kuldar meeste pikkvibus vastavalt 6., 7. ja 8. koha, kusjuures neist eespool oli Avo Toomla, Mario Hansman ja kolm tugevat laskjat Lätist. Naiste pikkvibus saavutas Monika tubli neljanda koha ning tartlased lasid võistlustel kokku 12 uut isiklikku rekordit. See on väga hea tulemus ja näitab, et minek oli korralik!

Kajamaa võistlust soosis ka ilm – päeva ajal, kui võisteldi, tuli taevast vaid üksikuid vihmasabinaid, kuid õhtul sadas nagu oavarrest. Sellest hoolimata seadsime me üles Supilinna päevadel ja Hansapäevadel olnud väikese viburaja ja seekord said kätt proovida ka tõsised vibulaskjad. Elevust jätkus ja nagu ikka, meeldis lastele õhupalle suure pauguga puruks lasta!

Samuti esinesime tublilt juustukera ja Clouti laskmisel. Priit suutis tabada juustu, Marek võitis meeste Clouti laskmise (ja juustukera) ning Tiina tuli naiste Cloutis kolmandaks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et selle aasta Eesti meistrivõistlustel lasid TVK vibukütid päris tublilt!

Võistluste tulemusi võib näha siin::
http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/EMV/EMV_2015.pdf
Võistlusel tehtud pilte võib vaadata siin:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10206313390846280.1073741890.1011868821&type=3&pnref=story