Vibujahi Eesti meistrivõistlustelt Tartu Vibuklubisse 8 medalit!

15-16.08.2015 toimusid Kullamaal vibujahi Eesti meistrivõistlused IFAA formaadis. Esimesel päeval lasti kolme ja ühe noole ring, teisel päeval kahe noole ring. Lääne Vibulaskjad olid võistluse väga hästi organiseerinud. Tõsiasi, et kõik ringid lasti samal rajal, laskjate elu kuigi palju lihtsamaks ei tinud, sest läänemaalased tõstsid ringi nii markereid kui ka loomi! Samuti aitas võistluse heale toimumisele kaasa ilm, mis oli mõlemal päeval soe ja päikesepaisteline.

TVK oli võistlustel esindatud 17 vibulaskjaga: 1 juunior, 3 last ja 13 täiskasvanut. Seekord hoolitsesid kõige kirkamate medalite kojutoomise eest TVK noored laskjad: Anna Viktoria sai esikohal tüdrukute pikkvibus, Marvin poiste BBR klassis ja Oskar Filip juunioride pikkvibus. Hõbemedalid lasid välja Tõnis AMBHR, Meelis AMBU ja Marek AMLB klassis. Pronksmedalid võitlesid välja Margus AMBU ja Carmel CFLB klassis. Lisaks said Monika, Erik ja Kuldar neljandad kohad ning meeste pikkvibus võttis TVK kaardivägi esikümnes viis kohta! Ei saa kuidagi mööda sellest, et peab TVK mehi-pikkvibu laskjaid kiitma järjekindlate tugevate esinemiste eest! Tubli töö! Samuti on väga hea meel näha TVK noorte – Anna Viktoria, Oskar Filipi, Marvini, Carmeli jt – tublisid laskmisi! On väga tore, et TVK-s on aktiivsed noored maastikuvibu laskjad.

Kullamaa võistlusega said läbi selle suve maastikuvibu Eesti meistrivõistlused ning Kajamaalt ja Kullamaalt toodi Tartusse kokku 9 medalit, teisi häid kohti ja isiklikke rekordeid. Oleme teinud head tööd, lugupeetud kaasvõitlejad!

Nüüd ootavad meid ees Klubide Karika kolm viimast etappi ja Liivimaa Karika neljas etapp. Harjutagem ja säilitagem vormi, et panna selle aasta välishooajale ilus punkt ja hoida TVK rohe-kollaseid värve kõrgel! Soosigu meid hea ilm ja jätkugu ikka aega vibunööri pingutamiseks!

Kullamaa võistluse tulemusi võib näha siin: http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/EMV/VJ_EMV_2015.pdf