03.10.2015 Klubide Karika 7. etapp Kullamaal

Klubide karikas jätkus IFAA maastikuringiga Kullamaal 3. oktoobril. Ilm soosis vibulaskjaid – päikes paistis ja oktoobri kohta oli ilm vägagi soe – ning kiidusõnu tahaks siinkohal öelda Aare Laurenile ja Lääne Vibulaskjatele hästi korraldatud võistluse eest. Nimelt, et kõik hästi sujuks, ehitasid Lääne Vibulaskjad 24 uut matti, millesse oli väga mõnus nooli lasta!

TVK osales sellel võistlusel seitsme vibulaskjaga ning sedapuhku olid suurimad Kajamaa (18 vibulaskjat) ja Sagittariuse (13 vibulaskjat) esindused. Sellegipoolest lasid tartlased tublilt, teenides kokku 28 kohapunkti ja tulles Kajamaa (53 p) ja Lääne Vibulaskjate (35 p) järel Klubide Karika 8. etapil kolmandale kohale.

Suurepärase võistluse tegi AMBHR klassis Tõnis, kes lasi esmakordselt välja A-klassi normi (377 p) ja saavutas esikoha. Talle sekundeeris Erik, kes saavutas samas klassis kolmanda koha. Marvin võitis CMBBR klassis võimsa uue isikliku rekordiga 430 punkti. Tütarlaste pikkvibus võidutses Carmel, poiste pikkvibus saavutas Albert teise koha. Meeste pikkvibus saavutas Marek 4. koha ning Priit 9. koha.

Võistluse tulemused on esitatud siin: http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/KK2015/KK07_2015.pdf

 

Üldarvestuses kindlustasime me oma teist kohta ja seis on peale Klubide Karika 7. etappi selline, et juhib Kajamaa 472 punktiga, järgneb TVK 362 punktiga ning kolmas on Sagittarius 268 punktiga.

Lasta on jäänud viimane etapp Kajamaal, kus 17.10.2015 lastakse IFAA jahiring. Praeguse seisuga on Klubide Karika sarjas osalenud vähemal 5 etapil 9 TVK vibulaskjat ning mitmel on veel võimalus pääseda üldarvestusse.

Hei, klubikaaslased, kuigi ilmad lähevad külmemaks ja kes teab, mismoodi see näeb välja järgmisel nädalavahetusel Kajamaal, on meil jäänud teha veel üks pingutus! Kes tunneb endas võitlusvaimu ja on valmis loodusjõude trotsima, mingem Kajamaale ja näidakem, et Tartu Vaim on elus ja möllab muudkui edasi! Kuigi meie teine koht üldarvestuses tundub päris kindel, ei tee kunagi paha mõned punktid juurde lasta! Nool mättasse 2015.a välishooaja lõpetuseks!