26.09.2015 toimus Klubide Karika 6. etapp Potimetsal

Sügise saabumisega taaskäivitus Klubide Karika võistluste sari ja esimeseks etapiks peale pikka pausi sai IFAA 3D 2-noole ring Potimetsal. Paralleelselt oli see võistlus Liivimaa Karika IV etapiks ning võistluses osalesid ka vibulaskjad Lätist.

TVK osales võistlusel kokku 22 vibulaskjaga kaheksas võistlusklassis. Kuna tegemist oli sisuliselt koduvõistlusega, siis oli TVK esindus üsna oodatult suurem kui teistel klubidel: Kajamaalt oli 13, Sagittariusest 9 ja Läänemaalt 7 osalejat.

Võistlus toimus varasemast erinevalt rajal, kus korraldajad vibuklubist Mägilased olid vaeva näinud ning märkidele uusi ja huvitavaid asukohti leidnud. Kindlasti aitas võistluse õnnestumisele kaasa ka ilm, sest uduselt ja külmalt alanud päev läks soojaks, välja tuli päike ning oli väga tore vibu lasta!

Tartlasi saatis võistlusel edu! Meie laskjad saavutasid kaks kolmikvõitu – meeste pikkvibus (1. Rainer, 2. Marek ja 3. Jaco) ja tütarlaste pikkvibus (1. Carmel, 2. Karoliina ja 3. Anna Viktoria). Kaksikvõidu tõid AMBU klassis Margus ja Meelis. Esikoha lasi välja Neeme veteranide pikkvibus ning Oskar Filip poiste pikkvibus. Teise koha saavutas Tõnis AMBHR ja Marvin CMBBR klassis. Kolmanda koha lasi välja Monika naiste pikkvibus. Kokku tõid klubile punkte 14 TVK vibukütti. Tasuks sellise panuse eest sai etapivõit (TVK 62 punkti, Kajamaa 42 punkti ja Sagittarius 14 punkti).

Klubide Karika üldarvestuses kindlustasime me oma teist kohta jäädes Kajamaast maha 85 puntkiga ja juhtides Sagittariuse ees 84 punktiga (üldseis vastavalt Kajamaa 419, TVK 334 ja Sagittarius 250 punkti).

Potimetsa etapi tulemused on näha siin: http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/KK2015/KK06_2015.pdf

Liivimaa Karika arvestuses tulid sarja üldvõitjateks Monika naiste, Rainer meeste ja Oskar Filip poiste pikkvibus, Tõnis AMBHR, Margus AMBU ja Marvin CMBBR klassis. Teise koha saavutas Karoliina tütarlaste ja Neeme meeste pikkvibus. Väga tublilt lastud, tartlased!

Liivimaa Karika tulemused on näha siin: http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/Muud/LC/LC2015.pdf