26.08.2017 toimus Klubide Karika 7. etapp Vohnjas, kus lasti IFAA maastikuringi

Selle aasta KK sarja 7. etapp toimus Vohnjal, kus (nagu ka Lootvinal) oli üles pandud 14 märgiga rada, mida läbiti kaks korda. Raja püstitamisel olid korraldajad püüdnud teha seda võimalikult huvitavaks ja pannud ühe laskekoha ka näiteks keldri katusele. Võistlusele eelnes ja koheselt ka järgnes tugev vihm, kuid võitluse ajal halastasid kõrgemad jõud vibulaskjatele!

TVK vibulaskjatel läks võistlus hästi: klubide arvestuses saavutati tubli teine koht (49 kohapunkti ja 15 vibulaskjat) Kajamaa järel (52 kohapunkti ja 24 vibulaskjat) ning Sagittariuse ees (27 kohapunkti ja 12 vibulaskjat). Vahe Kajamaaga kasvas vaid 3 punkti ja see on hea seis Potimetsa koduetapile vastu minna!

Esikohti langes TVK vibulaskjate arvele 5: Egne oli võidukas AFBHR, Meelis AMBHR, Marek AMTR, Carmel CFBBR ja Karoliina JFLB vibuklassis. Teiseks tuli Monika AFLB, Kuldar AMLB ja Caspar CMTR vibuklassis. Kolmandaks tuli Jaco AMLB vibuklassis.

Eesti rekordeid uuendasid seekord Egne ja Marek. Isiklikke rekordeid uuendasid Tiina ja Maarja.

Klubide üldine punktiseis KK-sarjas näeb peale 7. etappi jätkuvalt huvitav välja. Varem olid asjad selleks hetkeks juba üsna selged. 2015 ja 2016 jäi TVK Kajamaast maha vastavalt 110 ja 80 punktiga ning edestas Sagittariust vastavalt 94 ja 119 punktiga. Sel aastal oleme me Kajamaast peale KK7 maas 50 punktiga ja edestame Sagittariust 151 punktiga ning KK8 Potimetsal sel nädalavahetusel on meie jaoks ju koduetapp. Peale seda jääb veel lasta KK9 jahiring 14.10.2017 Kullamaal. Kui me teeme oma parima, et panna koduetapi eelis maksma, siis peaks meil olema jätkuvalt võimalik Kajamaale veelgi lähmale jõuda!

Seepärast nool mättasse, lugupeetud kaasvõitlejad ja usinasti Liivimaa au ja kuulsuse eest võistlema!