Klubide Karika I etapp läks hästi!

24.01.2015 toimus Türil 2015.a Klubide Karika esimene võistlus. Kavas oli IFAA 20 jardi laskmine. Tartu Valla Spordikool – Tartu Vibuklubi (TVK) oli esindatud 17 laskjaga, kel jagus nii tahtmist kui oskust hästi lasta!
Punktiarved KK arvestuses avasid 15 meie vibulaskjat ja üldarvestuses saavutas TVK tubli kolmanda koha 57 punktiga (Kajamaa Kütid 96 punkti ja Sagittarius 88 punkti). TVK sai 2 esikohta, 2 teist kohta ja 2 kolmandat kohta.

Esikoha saavutasid Mart Muhel VMFSR ja Oskar Filip Tammik CMLB klassis. Teise koha lasid välja Marek Peedumäe AMLB ja Neeme Jõesaar VMLB klassis.
Kolmandale kohale tuli jälle väga tubli võistluse teinud Ege Jaanso (AFLB) ning Olav Tammik (AMLB). Siinkohal tahaks ära märkida ka Andres Paesüldi (AMLB) 8. koha, mis on tiheda konkurentsi ja paljude osavõtjatega meeste pikkvibus esimese võistluse kohta väga hea saavutus!

Lõpetuseks tuleb öelda, et TVK-l oli Türil ilmselt kaasas ka Tartu Vaim, sest mõned meie laskjad suutsid hoolimata suurest töökoormusest jms ikka tublilt lasta. Üksteist toetati ja ergutati ja nii need korralikud tulemused tulidki!

Võistluse tulemused leiab siit:
http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/KK2015/KK01_2015.pdf