Tartu Valla Spordikoolile – Tartu Vibuklubile Klubide Karika 2. etapil II koht

14.02.2015 toimus Türil Klubide Karika teine etapp, millel lasti flinti. Selle võistluse toimumisega oli alguses mõningaid segadusi. Esimese hooga registreerus nii palju osalejaid, et tundus, et kõik soovijad ei pääsegi laskma. Korraldajad aga lahendasid selle probleemi tublilt ning Klubide Karika osavõistlus toimus hea korraldusega ja mõnusas õhkkonnas. Laskma said kõik, kes tahtsid ja kohti olnuks veelgi.

TVK osales sel korral 15 vibulaskjaga, kelle seas olid ka Tõnis Viira noored juhendatavad. Tartlaste võitlusvaim oli kõrge ja head tulemused ei lasknud end oodata!

Kolmikvõidu tõid meile Karoliina Valge, Carmel London ja Anna Viktoria Tammik CFLB klassis. CMLB klassis saavutas esikoha Oskar Filip Tammik ja Albet Ansip tuli 4. kohale. Noorte head minekut täiendas Marvin Viira, kes saavutas CMBBR klassis 2. koha.

Meeste pikkvibu laskjad Marek Peedumäe, Olav Tammik, Rainer Klaaser ja Jaco Wessels esinesid võimsalt ja tulid vastavalt 2.-5. kohale. Naiste pikkvibus tuli Monika Wessels 2. kohale, Tiina Tamm ja Ege Jaanso saavutasid 4. ja 5. koha. Meesveteranides lasid tublilt Neeme Jõesaar, kes sai pikkvibus 2. koha ja Mart Muhel, kes saavutas VMFSR klassis 1. koha.

Eraldi tahaks ära märkida Mareki head minekut ja tulekut esikolmikusse juba päris mitmendat võistlust järest. Samuti Oskar Filip, Anna Viktoria ja Olav Tammiku panust TVK edusse – kokku tõi perekond Tammik meile 16 kohapunkti ja on tore näha, kuidas ühise harrastusega nii edukalt tegeldakse!

Kokkuvõttes teenis TVK Türil 67 kohapunkti, mis andis meile Kajamaa Küttide järel (71 punkti) teise koha. Kolmanda tulemuse saavutas KK 2. etapil Sagittarius (60 punkti). Peale Klubide Karika kaht etappi hoiame me praegu 124 punktiga kolmandat kohta Kajamaa (167 p) ja Sagittariuse (148 p) järel.

Väga hästi võisteldud, klubikaaslased! Sellist kroonikat kirjutada on puhas rõõm!

Võistluse tulemusi võib näha siin:
http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/KK2015/KK02_2015.pdf