09-10.03.2019 toimusid Viljandis Eesti Vibuliidu sisemeistrivõistlused

Võistluskavas oli 2x 30 noolt distantsilt 18m. Kvalifikatsiooni 8 paremat meest ja 8 paremat naist sportvibu klassis ning 8 paremat meest ja 6 paremat naist plokkvibu klassis selgitasid seejärel oma vibuklasside lõpliku paremusjärjestuse olümpiaringis.

Tartu Vibuklubi oli esindatud 16 vibulaskjaga, kes võitsid 2 esi- ja 3 teist kohta. Eesti meistriteks tulid Mart sportvibu veteranide meeste ja Kuldar pikkvibu meeste klassis. Hõbemedalid võitsid Marek meeste pikkvibu, Monika naiste pikkvibu ning Karoliina kadettide naiste pikkvibu klassis.

Tubli 4. koha saavutasid Inna pikkvibu naiste, Marvin vastuvibu kadettide meeste ja Tavor pikkvibu tidettide poiste võistlusklassis.

Õnnitlused medalivõitjatele! Kui eelmisel aastal arvas allkirjutanu, et Kuldar peab tegema salatrenni vaikselt kinnistuva „igavese teise“ staatusest vabanemiseks, siis sel aastal saab ainult öelda: „Hea töö!“ ja tuleb Kuldari käppa suruda! 🙂

Samas vajab äramärkimist ka tõsiasi, et TVK eest oli meeste vaistuvibu klassis esmakordselt võistlustules Igor, kes saavutas tubli 7. koha ning sportvibu klassis Jan Mihkel, kes lasi välja kvalifikatsiooni 11. tulemuse, mis paraku seekord kohta olümpiaringis ei andnud. Jan on varem võistelnud Tartu Valla Spordikooli eest ja on nüüd Tartu Vibuklubi liige.

Ega’s midagi, veelkord – tere tulemast Tartu Vibuklubisse ja nool mättasse!