08.06.2019 toimus Kullamaal Klubide Karika 6. etapp

Aeg lendab ja uus Klubide Karika etapp (juba selle aasta seitsmes!), mis toimub Lootvinal, läheneb. Et koduetapile rõõmsalt vastu minna, mõni sõna ka eelmisest etapist, mis toimus Kullamaal ja kus oli kavas IFAA jahiring. Ilm soosis võitluse läbiviimist igati – päike paistis ja mõnede ilmateenistuste poolt lubatud vihmad jäid tulemata. Lääne Vibulaskjad olid püsti pannud toreda raja, kus oli laskmist nii metsas kui lagedal.

Tartu Vibuklubi oli seekord esindatud 7 vibulaskjaga, kes tõid klubile sellegipoolest kokkuvõttes 27 kohapunktiga tubli 3. koha. Esimene oli Kajamaa (20 vibulaskjat 46 kohapunkti) ning teise koha saavutasid Lääne Vibulaskjad vastavalt 13 vibulaskjat ja 32 kohapunkti.

Seekord saavutasid kõik meie vibulaskjad auhinnalise koha! J Esikohale tulid: Egne AFLB, Aivar AMFU, Kuldar AMLB ja Rasmus JMFSR vibuklassis. Teise koha saavutasid Meelis AMBHR ja Priit AMLB vibuklassis. Erik saavutas kolmanda koha AMBHR vibuklassis.

Isiklikke rekordeid parandasid Egne ja Rasmus. Seejuures ületas Egne teistkordselt naiste pikkvibu A-normi ning on nüüd A-klassi vibulaskja!

Õnnitlused kõigile osalenutele ja Egnele A-klassi saavutamise puhul! Tegime tõesti hea töö, lugupeetud klubikaaslased, sest startima pidime me õige vara, eneseületamist oli rajal omajagu ja lasime korralikud tulemused!

Peale Klubide Karika 6. etappi on üldseis selline, et juhib Kajamaa 377 punktiga, TVK on teisel kohal 307 punktiga (kaotame 70 punktiga) ning kolmandal kohal on Sagittarius 262 punktiga (edestame 45 punktiga). Mõõdunud aastal oli seis samal ajal selline, et juhtis Kajamaa 405 punktiga, TVK järgnes 313 (kaotasime 92 p) ja Sagittarius 195 punktiga (edestasime 118 p). 2017 edestas Kajamaa meid peale KK6 47 punktiga ja TVK omakorda Sagittariust 129 punktiga.

Seega on seis kubide vahel sel aastal endiselt küllaltki tihe ning sel nädalavahetusel (30.06.2019) on Lootvinal tulemas Klubide Karika 7. etapp (IFAA loomaring). Seisuga 25.06.2019 oli end sinna registreerinud 21 TVK vibulaskjat, kuid see ei saa ju olla meie lagi! Sestap, lugupeetavad, kribinal-krabinal registreeruma! Seda saab teha kuni 26.06.2019 kella 21.00-ni. Järgi jäänud kolmest KK etapist on ju kaks sisuliselt meie koduetapid – järgmine Lootvinal ja viimane Vooremaal!

Teeme aga suuri tegusid!

Nool vibule ja siis hooga mättasse!