30.06.2019 toimus Lootvinal Klubide Karika 7. etapp

Soojal suveajal on kroonika pidamine natuke unarusse jäänud ja on aeg TVK suuremad ja väiksemad teod taas kirja panna. Alustama peab meie kodusest Klubide Karika etapist, mis toimus Lootvinal (juba kolmandat korda!) ja kus oli traditsiooniliselt kavas IFAA loomaring.

Meie klubikaaslased võtsid koduetapil osalemist tõsiselt ning kohale tuli 25 vibulaskjat. Üle mitme aja oli rajal taas väga tore näha ka meile rahvusvahelistel suurvõistlustel palju au ja kuulsust võitnud Marti.

TVK entusiasm sai hästi tasutud 72 kohapunkti ja selle hooaja neljanda etapivõiduga! Teiseks tuli Kajamaa (17 vibulaskjat ja 42 kohapunkti) ning kolmas oli Sagittarius (11 vibulaskjat ja 18 kohapunkti). TVK vibulaskjad saavutasid 7 esi-, 2 teist ja 4 kolmandat kohta.

Esikoha võitsid Piret Maasik AFBHR, Monika AFLB, Tõnis AMBHR, Aivar AMFU, Mattias AMTR, Karoliina JFLB ja Mart VMFSR vibuklassis. Teise koha võitsid Margus AMBU ja Jaco AMLB vibuklassis. Kolmanda koha võitsid Johanna AFFSR, Egne AFLB, Meelis AMBHR ja Kuldar AMLB vibuklassis.

Püstitati ka 9 uut isiklikku rekordit. Sellega said hakkama Piret Maasik, Egne, Inna, Piret Valge, Merili, Margus, Jaco, Priit ja Mattias.

Suurepäraselt lastud, lugupeetud klubikaaslased ja tänud kõigile osalejatele, sest teie kõik andsite oma panuse TVK 72 kohapunkti ja etapivõitu!

Meie saavutuste kõrval tahaks allakirjutanu mainida ka Kajamaa Küttide ühe teenekaima vibulaskja Steve Morley poolt VMBBR klassis püstitatud uut Eesti rekordit (470 p). Steve’i tervis   ei ole olnud kõige parem, kuid mehe kirg vibulaskmise vastu on nii tugev, et ta ei pidanud paljuks Kajamaalt kohale tulla ja suutis kõigist raskustest hoolimata ka väga tublilt lasta.

Meie lugupidamine ja parimad soovid Sulle, Steve!

Peale KK 7. etappi on üldseiseis taas tasavägisem: Juhib Kajamaa 419 punktiga, TVK jääb maha 41 punktiga (378 p) ja kolmas on Sagittarius 283 punktiga.

Möödunud aastal oli seis peale KK 7. etappi selline: Kajamaa 433, TVK 356 ja Sagittarius 206 punkti. Kajamaa edu kahanes TVK ees 128 punktilt peale KK 2. etappi 77 punktile, mis oli ka vähim vahe, mille me suutsime 2018 aasta sarjas saavutada.

Seega on seis parem kui möödunud aastal ning septembris ootab ees KK 8. etapp Kajamaal ning oktoobris KK 9. etapp Vooremaal. Hoiame aga vaimu tugeva ja muudkui jätkame tegelemist selle imetoreda spordialaga!