Liivimaa Karika 3. etapp Aluksnes 04.07.2015

4. juulil toimus Liivimaa Karika 3. etapp, kus võistlusformaadiks oli tavakohaselt IFAA määramata kaugustega loomaring. Võistlusel osales 41 vibulaskjat, kellest 13 olid TVK vibukütid. Võistlus oli hästi korraldatud ja ilm soosis võistlust. TVK-l läks hästi ja meie klubikaaslased tõid Lätist ära 3 esikohta, 3 teist kohta ja ühe kolmanda koha!

TVK võttis võidud nii naiste kui meeste pikkvibus. Naiste seas võidutses Monika ja Ege saavutas 6. koha. Meestes lasi end esikohale Rainer ja talle järgnes Marek. Esikoha saavutas ka Marvin Viira CMBBR klassis. Teisele kohale lasid end AMBHR klassis Tõnis, AMBU klassis Margus ja ajalooliseste vibude hulgas Indrek. Kolmanda koha saavutas CFLB klassis Karoliina Valge.

Häid tulemusi oli teisigi – Jaco saavutas meeste pikkvibus ja Meelis AMBU klassis 4. koha. Seejuures jäi nii Jacot kui Meelist kolmandast kohast lahutama vaid 4 punkti!

Liivimaa Karika 4. ja viimane etapp toimub sügisel taas Potimetsal ja mitmetel meie laskjatel on võimalus saavutada kokkuvõttes hea koht!

Võistluse tulemusi võib vaadata siit:
http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/Muud/LC/LC3.pdf

Liivimaa Karika üldist punktiseisu saab näha siin:
http://www.vibuinfo.ee/tulemused/2015/Muud/LC/LC2015.pdf